Warsztaty "Marka osobista - marka lidera"

2017-11-26
Jeśli chcesz być dobrym liderem, musisz dobrze zarządzać sobą. Kluczem do tego jest spójność. Spójność jest fundamentem budowania marki osobistej czyli naszej reputacji i opinii funkcjonującej na nasz temat. Jak każdy strategiczny cel biznesowy wymaga analizy, projektowania, planowania, wdrożenia i monitorowania efektów. 

Głównym wyzwaniem lidera jest dziś budowanie wewnętrznej motywacji w podległych mu ludziach. Tym, co wyróżnia profesjonalnego lidera jest umiejetność komunikowania wizji, misji i wartości w angażujący sposób. 

Żeby coś ludziom dać, trzeba to najpierw samemu mieć, nazwać, uporządkować, poddać analizie i opowiedzieć językiem wartości, a nie wygłaszać w postaci sztywnych formuł i dyrektyw z którymi trudno się komukolwiek identyfikować.

 

W dzisiejszym świecie sukces osiągają profesjonaliści, którzy dobrze zarządzają sobą, swoim rozwojem intelektualnym, emocjami, sferą moralną, zdrowiem i relacjami z ludźmi.

 

Zarzadzanie swoim życiem i karierą, czyli zarządzanie strategiczne, wymaga ujęcia długoterminowego i uwzględnienia wszystkich zasobów. Zarządzanie sobą  wymaga tez posiadania swojej własnej koncepcji - pomysłu na siebie, zbudowanego wokół ważnych dla nas osobiście wartości.

Może to dobry moment żeby nad tym popracować?

Nad marka osobista - marka dobrego lidera.       

 

Zapraszamy na warsztat;

 8 i 15  grudnia w godz 10. 00  -  18.00         

Warszawa

Twoja inwestycja - przy zgłoszeniu do 1 grudnia - 650 pln + VAT

Cena regularna - 850 pln + VAT

 

 

 

W cenie zapewniamy lunch i przerwy kawowe